Příští utkání

Poslední odehrané utkání

Náhodné foto

Úklid kabiny

Tento týden má úklid kabiny:
1. týden

Kubeš Jaroslav

Mašín Ondřej 

Novinky

Zájezd do Francie

PROSÍME RODIČE, ABY NEPRODLENĚ ZASLALI TRENÉROVI NA E-MAIL Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. RODNÁ ČÍSLA TĚCH CO JEDOU DO FRANCIE.

Vážení rodiče, kterých se týká zájezd do Francie, zašlete za sebe i za své dítě (děti) částku 3.000,-Kč/os. na náš transparentní účet do úterý 2.4.2013. Tato částka pokryje veškeré výdaje dětí a částečně dospělých. Po návratu budou doúčtovány nedoplatky. Veškeré společné platby budeme hradit kreditní kartou, což je výhodnější. Dětem dejte pouze nějaké malé kapesné. Doporučujeme dát dětem do autobusu deku a polštářek.
Děti vybavte na cestu svačinou a pitím. Dále budou potřebovat hygienické potřeby (kartáček, mýdlo, ručník), pantofle, dostatek spodního prádla a ponožek na 5 dní, plavky !!, týmové oblečení, džíny, mikinu, něco teplejšího, kdyby byla zima. Pokud někdo užívá nějaké léky, přibalte i tyto s instrukcí jak užívat. Do rodin, kde budou kluci spát by bylo dobré poslat nějakou pozornost (vystřídají 3 rodiny), např. české pivo v plechu, lázeňské oplatky, broskovou, apod..

Pasy dětí vybereme před odjezdem.

Díky

M.H.

Autobus bude přistaven 4.4.2013 v 19:00 hod. u zimního stadionu Kolíně
Předpokládaný příjezd zpět bude 9.4.2013 mezi 16-18 hodinou.
Kompletní itinerář zájezdu doplním později.
Po celou dobu zájezdu budeme přinášet novinky z našeho "tažení" Francií (pod heslem)
na těchto stránkách. Pro komunikaci bude fungovat nepřetržitě email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Komentáře jsou ukončeny