Příští utkání

Poslední odehrané utkání

Náhodné foto

Úklid kabiny

Tento týden má úklid kabiny:
1. týden

Kubeš Jaroslav

Mašín Ondřej 

Novinky

Turnaj - O pohár starosty města Litoměřic

Turnaj "O pohár starosty města Litoměřice" byl vypsán pro hráče ročníku narození 2003 a mladší.

Celkem bylo příhlášeno 10 týmů. Hrálo se ve dvou skupinách systémem každý s každým ve skupině. Poté následovala finalová skupina, kde se střetly proti sobě vždy týmy umístěné na stejných příčkách ve skupině. Hrací doba byla 2 x 15 minut čistého času.

První dvě utkání ve skupině s Hvězdou Praha a s Šumperkem odehráli kluci dobře a neinkasovali ani jednu branku. Poslední zápas s Technikou Brno skončil remízou. Nehráli jsme hru, na kterou jsme zvyklí a možná se na výkonu podepsala i únava. V neděli nás čekal poslední zápas ve skupině s Mladou Boleslaví. Při tomto zápasu si náš tým vybral slabší chvilku a po nejistém výkonu podlehl soupeři. Mladá Boleslav byla prvním týmem v sezóně 2012/2013, se kterým náš tým ve své věkové kategorii prohrál. Po tomto utkání jsme měli celkem 5 bodů a čekali jsme na výsledek utkání Technika Brno - Mladí Draci Šumperk. Abychom mohli pomýšlet na boj o zlato, museli hráči ze Šumperka s Brňany minimálně remizovat. Zápas nakonec skončil vítězstvím Šumperka, který se na nás dotáhnul bodově, ale lepší vzájemný zápas nás posunul do finále. Po dlouhém několikahodinovém čekání nastoupili naši hráči proti vítězi druhé skupiny, kterými byli Berounští medvědi. Utkání se vyvíjelo celkem hladce, náš tým soupeře přehrál a zaslouženě bral zlato.

Následovalo vyhlášení turnaje, kde naši hráči brali 2 individuální ceny za nejlepšího brankáře (Erik Braun) a hráče turnaje (Daniel Herčík). Ceny předával starosta města Litoměřice Mgr. Ladislav Chlupáč a dvojnásobný medailista z MS ledním hokeji, vítěz Stanleyova poháru s týmem Colorado Avalanche Martin Škoula.

Rekapitulace výsledků TJ SC Kolín:
TJ SC Kolín - HC Hvězda Praha  6:0

TJ SC Kolín - HK Mladí Draci Šumperk 4:0
TJ SC Kolín - VSK Technika Brno 3:3
TJ SC Kolín - BK Mladá Boleslav 1:2
TJ SC Kolín - HC Berounští medvědi 6:1

Celkové pořadí turnaje:
1. TJ SC Kolín
2. HC Berounští medvědi
3. HK Mladí Draci Šumperk
4. SK Černošice
5. VSK Technika Brno
6. HC Krkonoše
7. HC Hvězda Praha
8. HC ČSOB Pojišťovna Pardubice
9. BK Mlada Boleslav
10. HC Litoměřice

Komentáře jsou ukončeny