Kubeš Jaroslav

Mašín Ondřej

Novinky

Turnaj - Procházkův memoriál

Ve dnech 15.-17.3.2013 jsme na zimním stadionu v Kolíně pořádali hokejový turnaj 4. tříd – Procházkův memoriál. Turnaje se zúčastnilo celkem 7 týmů, a to TJ SC Kolín, HC Plzeň 1929, Altrichter Bauer Select, HC Letci Letňany, HOBA Bratislava, HC Olomouc a HCM Warrior Brno. Odehráno bylo celkem 21 utkání systémem každý s každým, 3 x 15 minut čistého času. Bodování jednotlivých utkání probíhalo tak, že se započítávala každá odehraná třetina a nakonec utkání i celkové dosažené skóre. Celkový možný počet bodů z jednoho utkání byl 8.

7. HCM Warrior Brno - 3 body

Předávání cen se zúčastnil a ceny předal europoslanec MUDr. Milan Cabrnoch, který před letošní sezónou přispěl kolínské mládeži na zdravotní prohlídky.

Zvláštní poděkování patří Městu Kolín, hokejovému klubu TJ SC Kolín, společnostem Vodos, s.r.o., Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech, s.r.o., Alltub Central Europe s.r.o., Energie AG – MTH Kolín s.r.o., RAUCH Praha spol. s r.o. za finanční a materiální podporu, Správě městských sportovišť Kolín, a.s., Restauraci Zimní stadion, Střední odborné škole informatiky a spojů Kolín, trenérům, rozhodčím a rodičům za zajištění hladkého průběhu celé akce.