Příští utkání

Poslední odehrané utkání

Náhodné foto

Úklid kabiny

Tento týden má úklid kabiny:
1. týden

Kubeš Jaroslav

Mašín Ondřej 

Novinky

Malí hokejisté se řezali jako psi. Vyloučení se ani nevešli na trestnou lavici + video

V šílenou řežbu se změnil hokejový duel na turnaji ruských žákovských družstev mezi Bílými Medvědy Moskva a Metallurgem Novokuzněck.

Desetiletí kluci se mlátili jako nejdrsnější bitkaři z NHL a rozhodčí je ani nestačili posílat za katr. Ve finále se vyloučení na trestnou lavici ani nevešli a sudí museli zápas předčasně ukončit. Vřava se rozpoutala ve třetí třetině za stavu 3:0 pro Moskvany a začala malým přistrčením hráče. Pak ale začalo přituhovat a nakonec se pral téměř každý s každým. Střídačky se vylidňovaly a počet žáčků na trestných lavicích naopak rostl. Provinilců bylo nakonec tolik, že se do prostoru hanby téměř nevešli, a arbitři byli nuceni utkání předčasně odpískat.

NO A CO DODAT? HOŠI, TAKTO SE HOKEJ NEHRAJE!!!!!

Převzato z www.sport.cz

{youtube}7uqenxYQnvQ{/youtube}

Přidat komentář

Pro vložení komentáře není nutné se registrovat. V diskuzi je zakázáno používat vulgární výrazy a urážky, pomluvy, výhružky a agresivní provokace či zneužívat diskuzi k nekalé soutěži. Příspěvky nesmí obsahovat a propagovat rasovou, národnostní, náboženskou ani jinou nesnášenlivost či diskriminaci. Při opakovaném porušení pravidel, může být diskutujícímu zrušena možnost vkládání příspěvků nebo diskuze může být v případě nutnosti moderována, omezena či ukončena.


Bezpečnostní kód
Obnovit