Příští utkání

Poslední odehrané utkání

Náhodné foto

Úklid kabiny

Tento týden má úklid kabiny:
1. týden

Kubeš Jaroslav

Mašín Ondřej 

Novinky

Krajská liga přípravek 2012/2013

Rozlosování Krajské ligy přípravek ročníku 2003 pro soutěžní ročník 2012/2013. Více v článku.

 

I. část – do prosince minihokej

  • hráči r. 2003 a mladší
  • počet hráčů   3 – 3, min. počty 7 ( 6+1 ), v případě více hráčů postavit  týmy „B“, „C“….
  • hraje se v obou krajních třetinách týmy „A“ + „B“ nebo se spárují týmy, které mají pouze „A“
  • systém 9  turnajů do Vánoc (říjen – prosinec) , 3x měsíčně 3 - 4 účastníci turnaje (18 zápasů)

Hrací doba

  • 3 x 15´ hrubý čas „letmé střídání“
  • V případě, kdy má turnaj 4 účastníky, lze upravit hrací dobu na 3 x 12 minut hrubého času. Úprava ledové plochy po 2 utkáních

Povinnost

  • týmy nastupují s rozlišujícími páskami, hraje se s modrými (odlehčenými) kotouči
  • dodavatel Rubena Hradec Králové, pani Hončíková, tel. 495 753 212, 
    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
    Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Různé

  • hraje se na registrační průkazy

II. část – od ledna na celé hřiště

  • hráči r. 2003 a mladší
  • počet hráčů   5  - 5, min. počty 11 (10 + 1), v případě více než 22 hráčů ( 20 + 2 ) možnost postavit „B“

Systém

  • dlouhodobá soutěž - jedno kolo (leden – březen)

Hrací doba

  • 3 x 15 minut čistého času

Různé

  • hraje se na registrační průkazy

Hrací dny

  • sobota  -  neděle

Začátky dvojutkání

  • sobota, neděle  -  9.00 – 15.00 hod.

Postup

  • soutěž není postupová.

Sestup

  • soutěž není sestupová.

Začátek soutěže

  • 13. 10. 2012

Konec soutěže

  • 23. 2. 2013

Rozlosování Krajské ligy přípravek 1. část

Datum Plocha A Plocha B
13. 10. 2012 HC Příbram - Neděle 10:00 Spartak Vlašim
Tatran Sedlčany A PZ Kladno B
PZ KLadno A Tatran Sedlčany B
Slavoj Velké Popovice A Slavoj Velké Popovice B
BK Mladá Boleslav A BK Mladá Boleslav B
HC Poděbrady A HC Poděbrady B
HK Kralupy nad vltavou
SK Černošice A SK Černošice B
HC Berounští Medvědi A HC Berounští Medvědi B
HC Benátky nad Jizerou A HC Benátky nad Jizerou B
SC Kolín A SC Kolín B
HC Junior Mělník A HC Junior Mělník B
HC Podblanicko Benešov
Rytíři Kladno A HC Podblanicko Benešov B
SK Sršni Kutná Hora Rytíři Kladno B
20. 10. 2012 Rytíři Kladno A
HC Příbram Rytíři Kladno B
HK Kralupy nad Vltavou Spartak Vlašim
SC Kolín A SC Kolín B
HC Podblanicko Benešov A HC Podblanicko Benešov B
HC Berounští Medvědi A HC Berounští Medvědi B
SK Černošice A
Velké Popovice A SK Černošice B
SK Sršni Kutná Hora Velké Popovice B
BK Mladá Boleslav A BK Mladá Boleslav B
HC Benátky nad Jizerou A HC Benátky nad Jizerou B
HC Poděbrady A HC Poděbrady B
HC Junior Mělník A HC Junior Mělník B
PZ Kladno A PZ Kladno B
Tatran Sedlčany A Tatran Sedlčany B
27. 10. 2012 Spartak Vlašim HC Příbram
SC Kolín A SC Kolín B
BK Mladá Boleslav A BK Mladá Boleslav B
SK Sršni Kutná Hora
PZ Kladno A PZ Kladno B
HC Podblanicko Benešov A HC Podblanicko Benešov B
HC Poděbrady A HC Poděbrady B
Rytíři Kladno A Rytíři Kladno B
SK Černošice A SK Černošice B
HC Berounští Medvědi  A
HK Kralupy nad Vltavou HC Berounští Medvědi B
Velké Popovice A Velké Popovice B
Tatran Sedlčany A Tatran Sedlčany B
HC Benátky nad Jizerou A HC Benátky nad Jizerou B
HC Junior Mělník A HC Junior Mělník B
10. 11. 2012 HC Příbram - Neděle 10:00 Spartak Vlašim
PZ Kladno A PZ Kladno B
Tatran Sedlčany A Tatran Sedlčany B
Velké Popovice A Velké Popovice B
SK Černošice A SK Černošice B
HC Poděbrady A HC Poděbrady B
HK Kralupy nad Vltavou
BK Mladá Boleslav A BK Mladá Boleslav B
HC Berounští Medvědi A HC Berounští Medvědi B
HC Benátky nad Jizerou A HC Benátky nad Jizerou B
SC Kolín A SC Kolín B
Rytíři Kladno A Rytíři Kladno B
HC Podblanicko Benešov A
HC Junior Mělník A HC Podblanicko Benešov B
SK Sršni Kutná Hora HC Junior Mělník B
17. 11. 2012 Rtíři Kladno A
HC Příbram Rytíři Kladno B
HK Krlaupy nad Vltavou Spartak Vlašim
SC Kolín A SC Kolín B
HC Podblanicko Benešov A HC Podblanicko Benešov B
BK Mladá Boleslav A BK Mladá Boleslav B
SK Černošice A
Velké Popovice A SK Černošice B
SK Sršni Kutná Hora Velké Popovice B
BK Mladá Boleslav A BK Mladá Boleslav B
HC Benátky nad Jizerou A HC Benátky nad Jizerou B
HC Poděbrady A HC Poděbrady B
HC Junior Mělník A HC Junior Mělník B
Tatran Sedlčany A Tatran Sedlčany B
PZ Kladno A PZ Kladno B
24. 11. 2012 Spartak Vlašim HC Příbram
SC Kolín A SC Kolín B
BK Mladá Boleslav A BK Mladá Boleslav B
Sršni Kutná Hora
PZ Kladno A PZ Kladno B
SK Černošice A SK Černošice B
HC Poděbrady A HC Poděbrady B
Rytíři Kladno A Rytíři Kladno B
HC Podblanicko Benešov A HC Podblanicko Benešov B
HC Berounští Medvědi  A
HK Kralupy nad Vltavou HC Berounští Medvědi B
Velké Popovice A Velké Popovice B
Tatran Sedlčany A Tatran Sedlčany B
HC Benátky nad Jizerou A HC Benátky nad Jizerou B
HC Junior Mělník A HC Junior Mělník B
1. 12. 2012 HC Příbram - Neděle 10:00 Spartak Vlašim
HC Poděbrady A HC Poděbrady B
PZ Kladno A PZ Kladno B
Velké Popovice A Velké Popovice B
BK Mladá Boleslav A BK Mladá Boleslav B
Tatran Sedlčany A Tatran Sedlčany B
HK Kralupy nad Vltavou
SC Kolín A SC Kolín B
HC Junior Mělník A HC Junior Mělník B
HC Benátky nad Jizerou A HC Benátky nad Jizerou B
SK Černošice A SK Černošice B
HC Berounští Medvědi A HC Berounští Medvědi B
HC Podblanicko Benešov A
Rytíři Kladno A Rytíři Kladno B
Sršni Kutná Hora HC Podblanicko Benešov B
8. 12. 2012 Rytíři Kladno A Rytíři Kladno B
HC Příbram Spartak Vlašim
HC Berounští Medvědi A HC Berounští Medvědi B
SC Kolín A SC Kolín B
HC Podblanicko Benešov A HC Podblanicko Benešov B
HK Kralupy nad Vltavou
SK Černošice A
Velké Popovice A Velké Popovice B
Sršni Kutná Hora SK Černošice B
BK Mladá Boleslav A BK Mladá Boleslav B
HC Benátky nad Jizerou A HC Benátky nad Jizerou B
HC Poděbrady A HC Poděbrady B
HC Junior Mělník A HC Junior Mělník B
PZ Kladno A PZ Kladno B
Tatran Sedlčany A Tatran Sedlčany B
13. 12. 2012 Spartak Vlašim HC Příbram
SC Kolín A SC Kolín B
BK Mladá Boleslav A BK Mladá Boleslav B
Sršni Kutná Hora
PZ Kladno A PZ Kladno B
HC Podblanicko Benešov A HC Podblanicko Benešov B
HC Poděbrady A HC Poděbrady B
Rytíři Kladno A Rytíři Kladno B
SK Černošice A SK Černošice B
HC Berounští Medvědi A
HK Kralupy nad Vltavou Velké Popovice B
Velké Popovice A HC Berounští Medvědi B
Tatran Sedlčany A Tatran Sedlčany B
HC Benátky nad Jizerou  A HC Benátky nad Jizerou B
HC Junior Mělník A HC Junior Mělník B

* Tučně vyznačený oddíl je pořadatelem turnaje

Rozlosování Krajské ligy přípravek 2. část

Skupina A

1. hrací kolo – 12. 1. 2013
400 HC Poděbrady - Tatran Sedlčany
401 SK Černošice - Slavoj Velké Popovice
402 HC Podblanicko Benešov - HC Příbram
403 SC Kolín - Spartak Vlašim
2. hrací kolo – 19. 1 .2013
404 Tatran Sedlčany - Spartak Vlašim
405 HC Příbram - SC Kolín
406 Slavoj Velké Popovice - HC Podblanicko Benešov
407 HC Poděbrady - SK Černošice
3. hrací kolo – 26. 1. 2013
408 SK Černošice - Tatran Sedlčany
409 HC Podblanicko Benešov - HC Poděbrady
410 SC Kolín - Slavoj Velké Popovice
411 Spartak Vlašim - HC Příbram
4. hrací kolo – 2. 2. 2013
412 Tatran Sedlčany - HC Příbram
413 Slavoj V.Popovice - Spartak Vlašim
414 HC Poděbrady - SC Kolín
415 SK Černošice - HC Podblanicko Benešov
5. hrací kolo – 9. 2. 2013
416 HC Podblanicko Benešov - Tatran Sedlčany
417 SC Kolín - SK Černošice
418 Spartak Vlašim - HC Poděbrady
419 HC Příbram - Slavoj Velké Popovice
6. hrací kolo – 16. 2. 2013
420 Tatran Sedlčany - Slavoj Velké Popovice
421 HC Poděbrady - HC Příbram
422 SK Černošice - Spartak Vlašim
423 HC Podblanicko Benešov - SC Kolín
7. hrací kolo – 23. 2. 2013
424 SC Kolín - Tatran Sedlčany
425 Spartak Vlašim - HC Podblanicko Benešov
426 HC Příbram - SK Černošice
427 Slavoj Velké Popovice - HC Poděbrady

 

Komentáře jsou ukončeny