Příští utkání

Poslední odehrané utkání

Náhodné foto

Úklid kabiny

Tento týden má úklid kabiny:
1. týden

Kubeš Jaroslav

Mašín Ondřej 

Novinky

Únik informací z Borovice

top-secretTak se nám podařilo najít kanál kudy získat tajné a důvěrné informace ze soustředění od Mnichova Hradiště. Více najdete v článku.

 

Podle našeho zdroje je trenér velice spokojený s přístupem svých svěřenců k letošnímu soustředění.
A slova trenéra jak je spokojen s přístupem svých svěřenců podle zdroje? „Máme zde směs třiceti hráčů, mezi nimiž jsou hokejisté loňského kádru, nový hráči a i mladíci. Těší mne, že kluci k tréninkům přistupují s velkou chutí, nasazením a pozitivně. O svém zaujetí a slušné kvalitě mne přesvědčují při plnění jednotlivých disciplín letošní olympiády, kde již absolvovali třináct disciplín z dvaceti plánovaných. Mnohem více nám o herních schopnostech jednotlivých hokejistů samozřejmě ukážou nadcházející přípravné zápasy,“.

Na otázku zda je nějaké zranění či nemoc jsme bohužel již odpověď nedostali, protože naše satelitní spojení vlivem silného slunečního záření bylo přerušeno. :-) Ale doufáme, že se ještě dnes podaří navázat a přinést Vám průběžnou tabulku olympiády či foto. :-)

Je 21:27 a spojení se podařilo navázat. Nemoc není žádná a ani se prý nechystá. :-) Co se týká zranění tak jsou pouze drobné oděrky na kolenou a loktech způsobené zápalem boje o co nejlepší pozici v olympijských soutěžích. Bohužel slíbené průběžné hodnocení a foto se zatím nepodařilo přenést, protože jeden nejmenovaný operátor i přes velkou snahu nedokáže udržet v tak drsných podmínkách spojení. Ale i přes tuto technickou potíž se budeme nadále snažit toto získat.

A je tady další info. Naši borci odehráli dvě utkání v kopané s fotbalisty z Liberce s výsledky 4:5 a 4:8.
První mužstvo hrálo ve složení Bak, Tomek, Sýkora, Kratochvíl, Stružinský, Špinka, Herčík, Rajtr, Horák, Svoboda, Lederer, Chlubný, Kopecký, Matuška a prohráli po dobrém výkonu 4:5. Branky: Herčík 2x, Lederer, Špinka.
Druhé mužstvo hrálo ve složení Bandy, Dvořák, Hausler, Holeček, Jiráček, Koubek, Kubeš, Mašín, Kubík, Moravec, Vondrášek, Braun a prohráli po dobrém výkonu 4:8. Branky: Hausler, Bandy, Jiráček, Moravec.

Po přihlášení najdete v sekci "KABINA - TESTY" průběžné pořadí olympiady.

Tak je dnes 17.8.2012 16:04 hod.
Dnes kluci absolvovali výjezd na kolech za svými novými přítelkyněmi. Trasa byla dlouhá a náročná. Jeden ze zvědů výpravy nám zaslal foto z tohoto výletu. Věřím, že si každý najde svého syna.

2012-08-17-106

 

 

Je 16.8. 23:55. Po včerejším delším výletě na kole (cca 50 km), kdy jsme se dokázali ztratit v oboře pro zubry, někteří hráči při usilovném brždění z dlouhých a prudkých kopců si dokázali přivodit defekt v podobě prodřené zadní pneu, které naše technické zázemí dokázalo provizorně opravit na místě a následně dnešního dne zakoupit nové vybavení ve specializované prodejně. Jelikož byl výjezd velice úspěšný (hlavně z pohledu trenéra) , kdy chlapci dokázali v náročných stoupáních (podobných při závodě Tour de France) mít tepovou frekvenci nad 200 tepů za minutu, jsme se rozhodli v pátek absolvovat další obdobný výlet do městečka Stráž pod Ralskem, kde budou následně odměněni ve specializované VIP italské cukrárně s výběrem 150 druhů zmrzlin.

Dnes začal dlouho očekávaný mezinárodní turnaj v kopané za účasti družstev Ruska, Finska, Švédska a Spojených států. Soupisky jednotlivých mužstev jsou následující: Rusko: Herčík, Stružinský, Kubík, Bak, Vondrášek, Tomek – tr: Kratochvíl st. Finsko: Matuška, Špinka, Svoboda, Lederer, Dvořák, Moravec, Braun – tr: Smítková Švédsko: Holeček, Kratochvíl, Kopecký, Koubek, Mašín, Horák, Kubeš – tr: Svoboda st. USA: Sýkora, Chlubný, Rajtr, Jiráček, Bandy, Hausler – tr: Kubeš st.

Výsledky po dnešních klání jsou následující: RUS – SWE  0:0 ; USA – FIN 0:0 ; FIN – RUS 0:2 ( branky za RUS – Tomek, Herčík) ; USA - SWE 0:0 Utkání řídí nekompromisní rozhodčí p.Mojžíš. Další utkání budou odehrána v závěrečný den soustředění.

Dnešního dne byla za dramaticky vyvíjejících událostí ukončena olympiáda. Po každé disciplíně se měnilo jednotlivé pořadí soutěžících borců. Konečné výsledky budou prezentovány na slavnostním vyhlášení, které proběhne v páteční večer a poté budou zveřejněny na našich webových stránkách. Stejně tak budou zveřejněny i výsledky v úklidu. Všem zúčastněným borcům za předvedené výkony patří velké uznání.

Na přání zúčastněných borců proběhlo dnešního večera opékání vuřtů, na které si museli borci obstarat dřevo v okolních lesích.

Citace trenéra: 25.8. budou odehrána dvě přátelská utkání. První utkání proběhne od 9:00 na ZS v Kolíně s družstvem Královští lvi Hradec Králové a druhé utkání proběhne na ZS v Liberci od 12:30 s družstvem Bílí Tygři Liberec. Nominace na jednotlivá utkání budou upřesněna během soustředění v Kolíně. Pokud nám bude potvrzena účast na turnaji ve Světlé nad Sázavou, který by se měl konat 26.8. bude taktéž nominace upřesněna na soustředění v Kolíně.

Komentáře jsou ukončeny