ODJEZD VLAKEM Z HLAVNÍHO NÁDRAŽÍ KOLÍN V 6:00 hod.
PŘÍJEZD VLAKEM NA HLAVNÍHO NÁDRAŽÍ KOLÍN V 20:25 hod.

CENA: Strava (plná penze) - 510,-Kč, Ubytování - 800,-Kč, Doprava - 106,-Kč. CELKEM TEDY 1 416,-Kč.

Propozice turnaje najdete v článku.

Místo konání: Zimní stadion SAREZA v Ostravě – Porubě (2 ledové plochy)

Termín: 30.8. – 1.9.2013

Startovné: 7 500,-Kč

Účastníci turnaje zaplatí startovné organizačnímu výboru v hotovosti nejpozději před 1. utkáním svého týmu.

Organizační výbor (OV):

Pavel Hinner – GENERÁLNÍ MANAGER HC RT TOTAX PORUBA

Ivo ŠTEVANKA – ředitel turnaje                    +420 602 771 587                                   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tomáš PUCHALA – tajemník turnaje              +420 773 293 640                                   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pravidla a hrací systém:

Turnaj bude odehrán podle pravidel ČSLH.

Turnaje se zúčastní 8 týmů, které budou rozděleny do 2 skupin po čtyřech týmech. Tyto týmy se ve skupinách střetnou systémem „každý s každým“. Následuje čtvrtfinále křížem mezi skupinami systémem 1 – 4 a 2 – 3. Poražení čtvrtfinalisté pokračují v turnaji o cenu útěchy, tj. zápasy o 5. – 8. místo. Vítězné týmy ze čtvrtfinále čekají semifinálové boje a finále, popř. utkání o 3. místo.

Hrací doba je 3 x 15 minut čistého času. Tresty se odpykávají v plné výši, tj. 2, 5 a 10 minut. Mezi jednotlivými třetinami jsou pouze krátké 2 - 3 minutové pauzy bez odchodů do šaten. Úprava ledové plochy se provádí po každém odehraném utkání. Každý tým může mít na soupisce maximálně 20 hráčů včetně brankářů.

Případné protesty řeší organizační výbor po složení kauce ve výši 500,- Kč do 15 minut po skončení utkání. V případě neúspěšného protestu kauce propadá.

Za vítězství se přidělují 2 body, za remízu 1 bod a za prohru 0 bodů.

Každý tým musí mít k turnaji připraveny 2 sady dresů (světlé a tmavé). Pokud se týmy nedohodnou jinak, nastupuje domácí tým dle rozpisu ve světlých a hostující tým dle rozpisu v tmavých dresech.