Mašín Ondřej

Archiv

Jedem do Ostravy, jedeme do Zimbabwe, jedem na hostinu, špatně to nedopadne... ?

Je šest hodin ráno a dokonce všichni odjíždíme směr Ostrava. Nikomu se nepodařilo zaspat. :-) Pouze pár plačících maminek smutně mává na nástupišti č.1. Asi si spletli vlak, protože mi jedeme z nástupiště č.2. Po ujetí pár metrů již na některé jedince padá únava což dokládají fotky v článku. Někteří z nás jedou vlakem poprvé tak si to náležitě užívají. :-)

Vše jde zatím podle plánu. Je 9:10 hod. a jsme ve Svinově. Náš manager zájezdu právě kupuje lístky na tramvaj. Nikdy to nedělal tak doufáme, že se zadaří a nekoupí něco jiného. :-)

9:40 odjíždíme místní "šalinó" směr zimní stadion. Ten pán v černém právě dobíhá z hlavního nádraží Ostrava. Trochu zaspal a asi přejel. :-)
10:10 jsme na zimáku a probíhá registrace na turnaj
10:45 jsme v plné zbroji a jdeme na maďary. Doposud se nám, ale nepodařilo zjistit zda je to maďarský "Patriot" či "Ferencváros" nebo dokonce někdo jiný
11:09 máme za sebou první třetinu. Stav utkání je 2:1. Zřejmě to nebude tak jednoduché jak si mohl někdo myslet. Podle tajného zdroje, autorem obou našich branek je "Kozlečkin" a náhrávek "Máťa".
11:35 tak je za námi další třetina a to druhá. I tato třetina vyzněla v náš prospěch a to 4:3. Branky: 2x "Kozlečkin, 1x "Pajda" a 1x "Špína". Stav utkání po dvou třetinách 6:4. Podle obdržených branek lze ale soudit, že naše obranné řady ještě pospávají a nebo útočníci jim moc nepomáhají a snaží se pouze přestřílet soupeře.
11:50 konec utkání. Třetí třetina byla nerozhodně 2:2. Autorem obou branek je"Pajda". Konečný stav utkání SC Kolín - Budapešť 8:6.
12:00 výsledky ostatních doposud odehraných zápasů: Poruba B - Šumperk 1:12, Poruba A - Přerov 9:4.
12.15 tak a jde se na oběd. Pak probereme co bylo špatně, pročistíme hlavy a od 16:00 půjdeme na Porubu A. Bude to asi klíčový zápas zda na tomto turnaji uspějeme či ne. Tímto se zatím s Vámi loučíme a možná příjdeme v 16:00 s novým infem. :-)
16:00 tak borci jsou naledě a doufáme, že i dobře naladěni. Než odehrají první třetinu dalšího utkání a to proti Porubě A, pár dalších výsledků: Poruba B - Vídeň 5:10, Přerov - Budapešť 6:4 a Lions - Vienna 15:2.
16:45 trochu se nám to proti původnímu plánu zdržuje. Máme odehranou první třetinu a naši borci zuby nehty ubránili stav proti Porubě A 0:0. Nutno podotknout, že Poruba je mnohem lepší jak mi. Bude se asi muset vsadit vše na jednu kartu a vyčkat na jeden povedený únik. Převážnou část první třetiny se hrálo v našem obranném pásmu. :-( Kdo na hřišti ze všech borců dominuje je náš gólman "Bakýno".
17:10 jak to tak občas je, jeden tlačí a druhý dává góly. Naši borci jak se říká "jezdí po zadku" a ovoce to nese. I tuto třetinu náš gólman chytá famózně a spolu s obranou drží čisté konto. A SC Kolín se ujímá vedení 4:0. . Branky: "Máťa", "Fíla" a 2x naše nové eso "Karlos", asistence: "Karlos", "Pajda" a 2x "Kozlečkin". Poruba je ale pravdu lepší v bruslení a nám zatím přeje štěstí.
17:36 konec utkání. Konečný stav je 5:2 pro SC Kolín. Hrdinou zápasu je rozhodně náš gólman "Bakýno". Poslední naší branku dal "Kozlečkin" ze sólové akce přes celé kluziště. Tímto se s Vámi pro dnešek loučíme a asi zítra. :-)

SOBOTA

Tak se Vám zase hlásíme z Ostravy. Máme za sebou poslední zápas skupiny s Přerovem. Konečný stav tohoto utkání je 8:1 v nás prospěch. Jednotlivé třetiny: 1. třetina 4:1, 2.třetina 3:0 a 3.třetina 1:0. Branky: "Pajda", "Kozlečkin", "Kopejda", "Syky", "Špína", "Kopejda", "Karlos", "Jiračka". Po krátké pouze jdeme hrát další utkání a to proti Porubě B. V bráně u nás dojde ke změně. "Bakýno" bude odpočívat a do branky se postaví "Červa".

Ostatní výsledky: Poruba B - Vídeň 5:10, Šumperk - Lions 2:2, Poruba A - Budapešť 7:2, Poruba B - Lions 1:14.

Tak a máme za sebou další utkání a to s Porubou B. Konečný stav tohoto utkání je 15:0 v náš prospěch. Jednotlivé třetiny: 1. třetina 7:0, 2.třetina 7:0 a 3.třetina 1:0. Branky: "Houska", "Pajda", "Kopejda", "Špína", "Kopejda", "Syky", "Kozlečkin", "Pajda", "Pajda", "Kozlečkin", "Jiračka", "Karlos", "Kopejda", "Syky" a poslední "Pajda". Tímto pro dnešek naše účinkování v turnaji končí. Zajdeme na gábl a jako relax nám trenéři naordinují prohlídku místního ZOO.

Ostatní výsledky: Šumperk - Vídeň 19:3

Konečné pořadí jednotlivých skupin:
SKUPINA A 1. Kolín 6b., 2. Poruba A 4b., 3. Přerov 2b., 4. Budapešť 0b.
SKUPINA B 1. Šumperk 5b., 2. Lions 5b., 3. Vídeň 2b., 4. Poruba B 0b.

Zítra na nás čeká vítěz ze zápasu Lions - Přerov. Nastoupit by jsme měli mezi 10:30 - 10:45.

NEDĚLE

Tak tady máme poslední den turnaje. Na základě včerejších výsledků jsou jednotlivé dvojice pro semifinále SC Kolín - Slovakia Lions a Poruba A - Šumperk.
Pokud by Vás zajímali nějaké informace o našem soupeři najdete je na této webové adrese http://www.3bslovakialions.sk.
Tak a je to tady, začíná první třetina. Doufám, že se vedoucí vytáhnou a budou včas posílat stavy jednotlivých třetin.
A je to tady. Konečný stav SC Kolín - Slovakia Lions 6:3. Jednotlivé třetiny: 1. třetina 1:1, 2. třetina 2:0, 3.třetina 3:2.
Branky: "Kozlečkin", "Máťa", "Domča", "Karlos", Kozlečkin", "Kopejda".
Ostatní výsledky: Slovakia Lions - Přerov 4:3, Šumperk - Budapešť 3:2, Poruba A - Vídeň 22:0, Poruba B - Přerov 6:1, Budapešť - Vídeň 8:0, Šumperk - Poruba A 4:3 po samostatných nájezdech.

Jednotlivé zápasy o konečné umístění:

Finále: SC Kolín - Šumperk 10:3
O 3.místo Poruba A - Slovakia Lions 2:6
O 5.místo Přerov - Budapešť 2:5
O 7.místo Poruba B - Vídeň 2:10

Finále se hraje od 14:15 hod.

Tak a je to tady. Nastupujeme do finálového zápasu.
Průběžný stav po 1. třetině je 5:1.
Průběžný stav po 2. třetině je 8:1.
Konečný stav po 3. třetině je 10:3.
Branky: "Kozlečkin", "Kozlečkin", "Cabadaj", "Domča", "Kozlečkin", "Pajda", "Kozlečkin", "Kráťa", "Cabadaj", "Karlos"
A je to doma. Z Ostravy si odvážíme pohár za první místo. Všem hráčům a realizačnímu týmu velká gratulace a přejeme příjemnou cestu domů.
Předpokládaný návrat do Kolína na nádraží je v 20:25 hod.